İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bankacılık İşlemleri ve Dijital Bankacılık Faaliyetleri

Bankacılık İşlemleri ve Dijital Bankacılık Faaliyetleri

Tüm Dünya da olduğu gibi bankacılık faaliyetleri ülkemizde de hızla artmaya devam ediyor. Çok sayıda özel bankanın hizmete girmesi ile bankalar arası rekabet artıyor. Bankalarda promosyonlar ve etkinlikler ile müşteri çekmeye çalışıyor. Bu yazımızda bankacılık işlemleri ile ilgili bilgileri ve dijital bankacılık faaliyetleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ziraat Bankası

En köklü ve bilinen bankalarımız arasında Ziraat Bankası müşterilerine sayısız fırsat sunmaktadır. Dijital bankacılık alanında da gelişmeye devam eden Ziraat Bankası kısa süre önce kredi kartı alanında da büyük bir atılım gerçekleştirdi. Ziraat Bankası kredi kartını kullanan kişilerden ve EFT havale ücreti almıyor. Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan kişilere de öncelik tanınıyor ve kredi çekme konularında yardımcı olunuyor. Ayrıca maaşınızı farklı bir bankadan Ziraat Bankası’na taşırsanız da sizlere promosyonlar sunulmakta.

Garanti Bankası

Garanti Bankası bankacılık işlemlerinde sisteme sahip bankalar arasında yer almaktadır. Ayrıca Garanti Bankası kredi kartı kullanımında da ilk sırada yer alıyor. Bankacılık işlemlerinin tamamını online bir şekilde internet bankacılığından yapabildiğiniz ender bankalar arasında yer almakta. Garanti Bankası uzunca süredir müşterilerden CepBank ile para gönderme alma hizmeti sunuyor ve maaşımı Garanti Bankası’na taşıyanlara da ek olarak aylık 300 TL Hoşgeldin promosyonu veriyor.

Finansbank

Finansbank bankacılıkta dünya devi olan QNB ile ortak bir çalışma yaparak bankacılık alanında gelişmeye devam ediyor. Ayrıca Enpara oluşumunu da bizlere sunan banka olması nedeniyle Finansbank çok daha popüler bir banka haline geldi. Öğrencilerden Enpara kart kullanan kişilerden havale EFT ücreti almayan Finansbank tüm bankacılık işlemlerinde de 7/24 hizmeti sağlıyor. Ayrıca CepBank gibi para yatırma ve çekme seçeneklerini de kendisine ekleyen Finansbank bu alanda kendisini geliştirmeye devam ediyor.

Yapıkredi

Yapı Kredi bankacılık anlamında ülkemizde uzunca süredir hizmet veriyor. Ayrıca yapmış oldukları atılımlar ile de önde gelen bankalarımız arasında. Yapı Kredi otomatik fatura talimatı veren her müşterisine 10 TL değerinde Bonus hediye ediyor. Ayrıca EFT havale ücreti almıyor. Ayrıca müşterilerine esnek hesap hizmeti de sunarak hesaplarında hiç para olmasa bile 500 TL’ye kadar esnek hesap limiti vererek harcama yapmalarına izin veriyor. Western Union hizmetiyle de dünyanın her noktasına para gönderme ve alma hizmetini Yapı Kredi bankacılıktan alabilirsiniz.

ING Bank

Emekli maaşını ING Bank’tan almak isteyenlere oldukça özel ve büyük promosyonlar var. Emekli maaşınız ING Bank’a taşırsanız hiçbir şekilde EFT havale ücreti vermezsiniz. İki tane çeyrek altın sahibi olabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmek için en az 48 ay boyunca yani 4 yıl süreyle emekli maaşınızı ING Bank’tan alacağınızı taahhüt etmeniz gerekiyor. Ayrıca emekli maaşını taşıyan kişilere de oldukça uygun fiyatlar ile istedikleri şekilde Kredi verilebiliyor.

Akbank

Akbank Direkt hesabına sahip olursanız farklı markalara ait çok sayıda indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Oldukça avantajlı ücretlerle internet bankacılığı işlemleriniz yapabilir ve her zaman EFT havale gönderileriniz de avantajlı olursunuz. Ayrıca tatil kampanyaları ve lokasyon onlarla ilgili bilgileri almak da tamamen ücretsiz.

Halkbank

Devlete ait bankalar arasında yer alan Halkbank EFT ve Havale ücreti almıyor. Ayrıca maaşını taşıyan emeklilere de ilk ay 500 TL hediye promosyon veriyor. Kredi çekmek isteyen emeklilere de oldukça uygun faiz oranları sunuyor.
Ayrıca sigortalı olarak çalışan ve maaşını bu bankadan alan kişilerde EFT ücreti vermiyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.