İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hakkımızda

Finansa Dair Her Detay

Günümüzde milyonlarca insan banka müşterisi görünüyor. Reşit olan her 10 kişiden 9’u herhangi bir banka ile çalışıyor. Bu bazen maaş anlaşmalı oldukları bankalar, bazen ise potansiyel müşteri olarak yer aldıkları bankalar olabiliyor. Ancak söz konusu kredili ürün olduğunda her banka en uygun faiz seçeneklerini sunduğunu ifade ediyor. Oysa işin gerçeği bu değil. Her bankanın kredili ürünü ve uyguladığı ücretler birbirinden farklılık göstermekte. Çünkü krediler birden fazla kategoriye ayrılıyor. Örneğin tarım alanında kullanılan krediler ile bireysel ihtiyaç kredileri arasında büyük farklılıklar söz konusu. Bu noktada bireylere yol gösteren ve onların ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunan krediguncel.com sitesi, kredi hesaplama işlemlerinden KOSGEB kredilerine kadar onlarca alanda destek veriyor.

Yatırımcılara Özel Kur Bilgileri

Yatırımcıların en sık takip ettiği online döviz ve borsa bilgileri bu sitede yer alıyor. Üstelik BİST verilerinden alınan bu bilgiler her dakika güncelleniyor. Yatırımcılar hangi yatırım aracını kullanacaklarına bu ekranlardan karar verebiliyor. Altından hisse senedine kadar onlarca yatırım ürünü ve para birim değerleri krediguncel.com sitesi müşterileri için hazırlanıyor.

AidatsızKredi Kartları

Kredi kartı kullanıcılarını en zor duruma sokan her yıl ya da 6 ayda bir alınan kart aidatlarıdır. Bankalar bu aidatlar alındığı takdirde müşteri hem müşkül duruma düşer hem de boşuna para öde. Oysa krediguncel.com sitesinde aidatsız kredi kartlarına dair faydalı bilgiler yer alıyor. Hangi bankanın aidatsız kredi kartları var ve özellikleri neler konusunda detaylı bilgi veren site, banka müşterilerinin bütçesini düşünmeye yönelik adımlar atıyor.

Kripto Hesap Dönüştürücü

Son dönemlerde piyasayı kasıp kavuran kripto paraların hesaplanması ve kripto paraların Türk Lirasına ve istediğiniz döviz birimine dönüştürebilir , hesaplıyabilirsiniz.

Kampanyalardan Haberdar Olun

Bankaların her yıl düzenledikleri onlarca kampanya söz konusu özellikle kredi anlamında kış ve yaz aylarına özel faiz oranları uygulanıyor. Ancak alternatif dağıtım kanallarından duyurulan bu kampanyalardan binlerce kişinin haberi olmuyor. Oysa krediguncel.com sitesinde bankalara dair yapılan her kampanya yer alıyor. Bireyler bu kampanyalar sayesinde hem bütçelerine uygun krediyi tercih edebiliyor hem de hangi banka ile çalışacaklarına daha sağlıklı karar verebiliyor. Ayrıca kredi puanını düşüren nedenler gibi en çok merak edilen konulara da yer veren krediguncel.com sitesi pek çok finans haberi ile ziyaretçilerini bilgilendiriyor.

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.