İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İhtiyaç Kredisi Çekmek İsteyenler Hangi İş Kollarına Yatırım Yapabilir

İhtiyaç Kredisi Çekmek İsteyenler Hangi İş Kollarına Yatırım Yapabilir

Bankaların en sık verdiği kredi türlerinden bir tanesi olan ihtiyaç kredisidir. İş kollarına yatırım yapmak isteyen ya da kendi işini kurmak isteyen pek çok insan kredi başvurusu yapıyor. KOSGEB, Kaymakamlık gibi kredi veren kurumlara başvurarak kendi işinin patronu olmayı hayal ediyor.

İhtiyaç kredisinin miktarları hayallerdeki işleri kurmak için yeterli olmasa bile bazı iş alanlarına yatırım yapılabilir. Hatta var olan işlerinizi ilerletmek için bile ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Hemen aşağıda ihtiyaç kredisi çekerek hangi iş kollarına girip yatırım yapabilirsiniz bunları anlatalım.

Emlak / Gayrimenkul sektörü

Sadece ülkemizde değil emlak sektörü tüm Dünya da hızlı bir yükseliş içerisinde, özellikle kurumsal bir şirket bünyesinde franchise bir emlak ofisi açarsanız düşük maliyetli, ama yüksek kar marjı olan bir işe girişmiş olabilirsiniz. Ayrıca arkanızda büyük bir şirketin olması da size güven verecektir. İkna kabiliyetinize ve kendinize güveniyorsanız bu sektöre geçiş yapabilirsiniz.

El Ayak Bakım Merkezleri

Bu konsept yurt dışında ‘Nail Bar’ konsepti olarak biliniyor. Sizlerde ihtiyaç kredisi çekip bu tarz bir yer açabilirsiniz. Kesinlikle kadınların ilgi odağı olabileceği ve iş yapacak bir kuruluş olabilirsiniz. Bu konsept ilk olarak 25 yıl önce ABD’de hayata geçti ve orada fazlasıyla tutuldu. Türkiye’de yeni yeni bu alanda girişimler başladı. Elinizi çabuk tutarsanız sizde bu sektörde iş yapabilirsiniz.

Oto yıkama / Oto bakım

Oto yıkama, araç bakımı yılın 12 ayı da iş yapabilecek sektörler arasında. İnsanlar artık araçlarını kendi yıkamak yerine oto yıkama merkezlerine götürüyor. Sizlerde bu iş kolunda olan birisi olarak bunu fırsata çevirebilirsiniz. Araç yıkama ve bakımı düşük maliyet yüksek kar oranı olan bir iştir.

2 Yorum

Bir cevap yazın

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.